5.Otázek pro aloha from hell

27. října 2009 v 17:34 | Niki

5 otázek pro:: Aloha From Hell

5 otázek pro:: Aloha From Hell - foto
Jak si užívala v Japonsku a co nového plánuje s kapelou, práskla BRAVU frontmanka "Aloha From Hell" Vivi!
1. Co zrovna ty a kluci z kapely děláte?
Mně právě začala škola! Vzhledem k tomu, že jsem v maturitním ročníku, tak bude tenhle rok docela vostrej. Navíc jsme s kapelou hodně na cestách a po různých koncertech, takže mě čeká pořádnej stres. Kluci jsou na tom líp - můžou se soustředit jen na muziku.
2. Jak jste si užili srpnový výlet do Japonska?
Naprosto skvěle! Byli jsme tam už potřetí a je to naprosto neuvěřitelná země! Vystupovali jsme na "Summer Sonic" festivalu, což je největší open air show v celé zemi, a nemělo to chybu! Hráli jsme před více jak sedmdesáti tisíci fanoušky společně s takovými stars, jako jsou Linkin Park, Beyoncé nebo All-American Rejects!
3. A co skutečný prázdniny? Mělas nějaký?
No jasně! Byla jsem s rodiči týden na parníku a křižovali jsme Středozemní moře. Původně s námi měla jet i moje nejlepší kámoška, ale na poslední chvíli dostala čtyřicítky horečky, takže musela zůstat doma. To mi tu radost trochu zkazilo!
4. Chystáte s Aloha From Hell něco nového?
Poslední týdny jsme strávili v nahrávacích studiích v Berlíně, Hamburku a Stockholmu, kde jsme zkoušeli spoustu nových vychytávek! Máme jasný cíl - vytvořit pro naši skupinu vlastní a jedinečný sound!
5. A kdy si ho budou moct fanoušci poslechnout?
Bohužel si budou muset ještě nějakou dobu počkat! Teprve píšeme nové texty a předpokládám, že s novou deskou vyrukujeme až v půlce příštího roku! Ale určitě to bude stát za to!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama